Ana içeriğe atla

gün gün vizeler gelir beni iteler

Başlığın anlamı nedir bilinmez ama anlaşıldığı gibi 2.dönem 1.arasınavlarımın gelmesi nedeni ile var olan sinir ve strss biraz daha artmış oldu bünyemde.Hayır geçen 1 nisan günü okula gittim nadiren derse girdiğimden vizelerin 7 nisanda başlayacağı haberi ile bir nisanda karşılaştım hocama şaka yapıyorsunuz dimi ? dediğimde sence ben bu yaştan sonra 1 nisan şakası yapıcak adama benziyormuyum demesi açık ve net oldu.zira insan beklemediği bir anda sınavlarla karşılaşınca açıklarını bir anda kapatamıyor örneğin nasılsa daha çok var baba hadi girmeyelim derslere sonra fotokopiciden alırız notları deriz ya ve o son hafta o fotokopy dükkanları tıklım tıklım olur ayrıca sınavlar için not tutan eleman sayısıda çok azdır bunları düşünerek geçen bi haftayı geride bıraktım çok şükür notlarımı da tamamladım şimdi geriye çalışması kaldı.


Ayrıca neden yaptım bilmiyorum ama öss ye başvurdum geçen gün ve hiçbir gaye hedefde gütmeden bunu neden yaptın diye sorarsan isabella ,sana cevabım seni daha iyi yaşatabilmek için olsa inandırıcı ve tatminkar olurmu acaba? Açık öğretim yazarım en kötü ihtimal ile bakarsın şans yüzüme güler de bi öğretmenlik felan kazanırım.Gerçi bu sene simitçiler bile öss sınavına giricekmiş öss son başvuruda 7 nisan mış tüh bilseydim son gün başvururdum=) neyse isabella ben ders çalışıcam beni lafa tutup da geleceğim ile oynama artık bi öpücük verde gideyim =*

Yorumlar

 1. http://www.site-ekle.net.tc/

  Değerli Site Sahibi;
  Sitenizi Toplist Kaydı Yaptırarak Hit Desteğine Ulaştırabilirsiniz.Sitenizin Kaydını Üyeliğinizle Yaptırarak Ziyaretçi Artırabilir, Google ve Gelişmiş Diğer Google Gibi Arama Motorlarına Backlink Ekletebilirsiniz.

  http://www.site-ekle.net.tc/

  Adresini Ziyaret Ederek Site Kaydınızı Yaptırbilirsiniz

  Teşekkür Ederiz...

  http://www.site-ekle.net.tc/

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngiltere Öğrenci Vizesi Aracı Kurumlara Kanmayın

Diğer ülkeleri bilemem ama,"Yok efendim İngiltere,Kanada vizesi çok zor kimseler alamıyor."dedikoduları tamamen bu vize danışmanlığı yapan dolandırıcıların uydurmasıymış bunu anlamış oldum.Başımdan geçen olayı aynen aktarıyorum.


Bir arkadaşım vasıtası ile İngiltere'ye gitmeyi planlıyordum.(öğrenci olarak gitmek en kolayı idi.)İnternetten ne gerekli ise araştırdım.Ama arkadaşımın ısrarları üzerine Hayat Rehberi(isim verdim ki sizde dolandırılmayın.)tanıdığına vize işlemlerimi yaptırdım desemde bi bok yapmadılar.Akmerkez karşısında lüks bir villada hizmet veren bu kurum işlemlerimi çok hızlı bir şekilde yapabileceğini sonucun 3 gün içerisinde alabileceklerini söyledi.700 tl para istedi.600 Tl verdim.(Pazarlık Sünnettir hesabı.)Belgeleri zaten internet üzerinde araştırmıştım konsolosluğun sitesinde Türkçe dil desteği var.Hepsini teslim ettim,yeminli tercümana ne varsa çevirtmişler.11 sayfalık vize başvurumu yapmışlar.Randevum alınmış buraya kadar her şey yolunda.
Vize evrakla…
2007 de ilk blog açtığımda ki heves olmasa da ara ara gaza geliyorum. Anlatmak istediğim pek çok şeyi yazmaya üşensem de videosunu çekip paylaşmayı çok istiyorum. twitter facebook çıktı blogculuk bozuldu düşüncesindeyim. Aslında çok özledim seni blogger :) sabah 9 akşam 9 küçük esnaflığa devam ettiğimden mütevettlik seninle ilişkimiz bitti. Ama bakarsın şans yüzüme güler de bi iş bulursam taslaklarımı düzenler beynimde ki örümcek ağı tutan cümlerler ellerimden sana dökülür..
Bu arada ilk açtığım blog google tarafından kapatılmış pek bi üzüldüm :(
Ona kızarak buradan devam etmeye isim,tema vs değiştirip yol almaya çalışacağım.
şuan deli gibi bu yazıya ne başlık yazsam diye düşünüyorum saat 02:49 olduğundan beyin gebertos oldu sanıyorum bulamadım bişi neyse mühim de değil zaten başlıkları sevmem  bilirsin :)
kal sağlıcakla.

Farmville Oyunu Hilesi ( fazla tarla bug )

Bir çok kişi Facebook FarmVille Hileleri adı altında arama yapıyor. Farm ville altını paraya dönüştürme, Farmville para hilesi, Farmville altın hilesi, Farmville ağaç hilesi, Farmville ev hilesi, Farmville hayvan hilesi, Farmville tarla hilesi, Farmville çok para kazanmak istiyorum gibi bir sürü arama mevcut. Elbette her oyunun hilesi vardır. Ama bu oyundaki amaç hem sizi facebooka bağlamak hemde paypal aracılıgı ise sizden para koparmak.,Ama oyunun bir bug yani açığı bulundu tespit edilmeden hemen kullanmanızı tavsiye ediyorum :D


Bu bug sayesinde farmvillede tarlanız içinde fazla tarla yapabilir veya tarla alanı dışına ağaç yada tarla yapabilirsiniz. bu sizin el çabukluğunuza bağlı.
ben mozilla ile yaptım sorunsuz

2- Cheat Engine 5.5 Programına İhtiyacınız var.
Burdan : http://www.heijnen1.demon.nl/CheatEngine56.exe
İndirebilirsiniz.

3- Aplle Safari İnternet Tarayısını Açınız Ve Farmville giriş yapınız.

4- Cheat Engine 5.5 Programını Açınız. Safariden giriş yapın. '4 bytes'yazan
Kısm…