Ana içeriğe atla

15 adet muhteşem SEO aracı


Checking out your Competition
1- Feed Compare

Senin, FeedBurner beslemelerini kıyaslamak için kullanabildiğin özgür bir ağ uygulaması. Sen, üç diğer beslemeye yukarıya karşı senin beslemelerini kıyaslaması için tutulan kıyaslamayı kullanabilirsin. Senin, yapmak zorunda olduğun herkes, giriş senin beslemenin ismidir, ve sonra senin yarışmacı beslemelerinin ismi

2- Blog Juice Calculator

Diğerinin temel alınan üzerinde senin blogunu kıyaslaman için sana izin veren bir eğlence aletidir:Rss aboneleri, Alexa, ve Technorati sırası ve bağlantılar

3- SEO for Firefox

Firefox için SEO, birçok faydalı pazarlama veri noktasında kolay onun, arama sonuçlarından bir pazarın rekabetçi manzarasının daha çok bir holistic görüşünü doğru aldığını yapmak için çeker. Hem de bu aleti faydalı pazarlama verisinde çekmeye ek olarak veri kaynaklarına bağlantıları sağlar, bundan dolayı sen, veriye daha derin kazabilirsin

4- KeywordSpy

Senin, senin competitrsinin, hangi keyworsu kullanıyor olduğunu bulduğun yardım. En kazançlı anahtar sözcükleri bularak senin MS kampanya gelirini artır.

5- Domain Stats Tool

Bu alet, senin yarışmacının alanlarının verilerinin bütün türünü alman için sana yardım eder. Veriler, Alexa Taffic sırasını kapsar, alanlardan yaşlanır, Dmoz listelemeleri olan insan azmanı WebRank, backlinksten sayar, ve sayfaların sayısı, Google gibi arama motorlarında indeksledi, insan azmanı, Msn vb.i

6- Backtags

Backtags, değerlendirmesi için kullanıcılara izin verir, analiz eder, ve herhangi şekilde önde olan sosyal bookmarking yerlerinde websitenin popülaritesini sayar, etiketlerin, websitesi tanımlar olduğu, websitesi etiket kullanıcı popülaritesine göre sayar olduğu ve kıyaslar olduğu ve yarışmacıları sayar olduğunu tanır.

7- WebSiteGrader

Website sınıf öğrencisi, bir websitenin pazarlayan etkililiğini ölçen özgür bir seo aletidir. O, şeyleri birleştiren bir skoru sağlar, website trafiği, SEO, sosyal popülarite ve diğer teknik faktörleri beğenir. Yazılım, senin yarışmacılarının websitesi için rekabetçi bir analizi sağlayacak.

8- SEO Tool - Rank Checker

Senin, bir URL, anahtar sözcüğe girdiğin bu aleti kullanmak, ve, ne, senin, aramayı beğenecek olduğun motoru arar, ve o otomatik olarak, senin saymalarını kontrol edecek, ve anlatacak. Sen, senin yarışmacıların için saymayı kontrol etmesi için onu kullanabilirsin, ve sana anlatmak.

9- Keyword Difficulty

Sen, bu aleti kullanabilirsin çeşitli alan kontrolü, yükseldiği için Google sayfa sırası ve Alexa sayması olduğu için.

3- Compete

Yer Analytics'in, iki veya daha çok web sitesinin büyümesinde farkı analiz etmesi için özgür bilgiyi sağladığı yarış, yer trafik tarihi ve rekabetçi analyticsi kapsamak; İnternet üzerinde perakendecilerin binlercesinin karşısında müsait terfiiyle ilgili kodların bir listesi; Ve yer-özel güven skorları, küçük verinin yukarısının, yarıştığı ve üçüncü-parti güvenliğinin, baktığını temel aldı.

11- Touch Graph

Websitesin arasında bağlayıcılığın şebekesinin olduğu TouchGraph grafik alet göstermeleri öyle, ilgili yerlerin Google'nin veritabanı ile anlattı. O, senin yerin ve senin yarışmacının yer ilişkilerinin ilginç bir görüşünü verir.

12- Check Your IndexRank

IndexRank, bir algoritmayı kullanan metrik (Daha yüksek, daha iyidir), Google'nin indeksleyen verisinde bir websitenin indeksleyen oranını kararlaştırmak için temel alan bir 0-10'dur. O, kendisinde senin yerinin, indeksleniyor olduğu oranı ölçer, hangisi hem de, kendisinde büyüyor olduğu orana çevirir.

13- Xinu Returns

Senin yerinin, popüler arama motorları, sosyal bookmarking ve diğer yer verilerinde ne kadar iyi yapıyor olduğunu bul. Kontroller, Backlinks olan PageRank, sayfalar, saymalar ve daha çok indeksle.

14- SeoDigger

Sen, senin yarışmacı anahtar sözcüklerini analiz etmesi için bu aleti kullanabilirsin, ve hangisinin olabildiğini bilmek, Google veya MSN'de verilmiş bir alanı bulurdun.
Etiketler: "iyinet webmaster forumu 2008 seo yarışması", alexa, Backtags, Compete, domain, google, keyword, msn, pagerank, Seo, Seo Nedir, seo tool, seo yarışması, SeoDigger, website
alexa, Backtags, Compete, domain, google, keyword, msn, pagerank, Seo, Seo Nedir, seo tool, seo yarışması, SeoDigger, website

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngiltere Öğrenci Vizesi Aracı Kurumlara Kanmayın

Diğer ülkeleri bilemem ama,"Yok efendim İngiltere,Kanada vizesi çok zor kimseler alamıyor."dedikoduları tamamen bu vize danışmanlığı yapan dolandırıcıların uydurmasıymış bunu anlamış oldum.Başımdan geçen olayı aynen aktarıyorum.


Bir arkadaşım vasıtası ile İngiltere'ye gitmeyi planlıyordum.(öğrenci olarak gitmek en kolayı idi.)İnternetten ne gerekli ise araştırdım.Ama arkadaşımın ısrarları üzerine Hayat Rehberi(isim verdim ki sizde dolandırılmayın.)tanıdığına vize işlemlerimi yaptırdım desemde bi bok yapmadılar.Akmerkez karşısında lüks bir villada hizmet veren bu kurum işlemlerimi çok hızlı bir şekilde yapabileceğini sonucun 3 gün içerisinde alabileceklerini söyledi.700 tl para istedi.600 Tl verdim.(Pazarlık Sünnettir hesabı.)Belgeleri zaten internet üzerinde araştırmıştım konsolosluğun sitesinde Türkçe dil desteği var.Hepsini teslim ettim,yeminli tercümana ne varsa çevirtmişler.11 sayfalık vize başvurumu yapmışlar.Randevum alınmış buraya kadar her şey yolunda.
Vize evrakla…
2007 de ilk blog açtığımda ki heves olmasa da ara ara gaza geliyorum. Anlatmak istediğim pek çok şeyi yazmaya üşensem de videosunu çekip paylaşmayı çok istiyorum. twitter facebook çıktı blogculuk bozuldu düşüncesindeyim. Aslında çok özledim seni blogger :) sabah 9 akşam 9 küçük esnaflığa devam ettiğimden mütevettlik seninle ilişkimiz bitti. Ama bakarsın şans yüzüme güler de bi iş bulursam taslaklarımı düzenler beynimde ki örümcek ağı tutan cümlerler ellerimden sana dökülür..
Bu arada ilk açtığım blog google tarafından kapatılmış pek bi üzüldüm :(
Ona kızarak buradan devam etmeye isim,tema vs değiştirip yol almaya çalışacağım.
şuan deli gibi bu yazıya ne başlık yazsam diye düşünüyorum saat 02:49 olduğundan beyin gebertos oldu sanıyorum bulamadım bişi neyse mühim de değil zaten başlıkları sevmem  bilirsin :)
kal sağlıcakla.

Farmville Oyunu Hilesi ( fazla tarla bug )

Bir çok kişi Facebook FarmVille Hileleri adı altında arama yapıyor. Farm ville altını paraya dönüştürme, Farmville para hilesi, Farmville altın hilesi, Farmville ağaç hilesi, Farmville ev hilesi, Farmville hayvan hilesi, Farmville tarla hilesi, Farmville çok para kazanmak istiyorum gibi bir sürü arama mevcut. Elbette her oyunun hilesi vardır. Ama bu oyundaki amaç hem sizi facebooka bağlamak hemde paypal aracılıgı ise sizden para koparmak.,Ama oyunun bir bug yani açığı bulundu tespit edilmeden hemen kullanmanızı tavsiye ediyorum :D


Bu bug sayesinde farmvillede tarlanız içinde fazla tarla yapabilir veya tarla alanı dışına ağaç yada tarla yapabilirsiniz. bu sizin el çabukluğunuza bağlı.
ben mozilla ile yaptım sorunsuz

2- Cheat Engine 5.5 Programına İhtiyacınız var.
Burdan : http://www.heijnen1.demon.nl/CheatEngine56.exe
İndirebilirsiniz.

3- Aplle Safari İnternet Tarayısını Açınız Ve Farmville giriş yapınız.

4- Cheat Engine 5.5 Programını Açınız. Safariden giriş yapın. '4 bytes'yazan
Kısm…