Ana içeriğe atla

İnternetten Bedava Dergi Okumak

http://imgs.zinio.com/iphone/issues/playboy0805v2/images_pages//playboy0805v2_121.jpg
http://imgs.zinio.com/iphone/issues/playboy0805v2/images_pages//playboy0805v2_117.jpgBugün nette gezinirken aklıma geldi araştırdım sdn internet sitesinden öğrendim ve direk bodoslama daldım çok zor olmayan bir yöntem ile firefox 'a bir kaç şey yazıp fazla seçeneği olmasada online dergilere göz gezdirdim.Normalde dergi okunur fakat derginin adı playboy olunca insan ister istemez okuyamıyor.Bir kaç örnek resimde sizlere sundum.Benim gibi adamın zaten playboy dışında bir dergi okunması da beklenmezdi zaten,Şahsen beyendim hoş hatunlar var fakat keşke Türkçe içerikli dergileride bu şekilde okuyabilsek zira pcnet,chip blue jean gibi sevdiğim dergileri okumak için bi ton para veremiyorum.
Ama eğer internetten gene güzel paralar kazanmaya başlarsam tek tek dergileri alıp ücretsiz bir şekilde resimler halinde internet alemi ile paylaşabilmeyi hayal ediyorum.Tabi bunun yasal sorumluluklarını da düşünerek vazcayabilirim.Ama ne demiş atalarımız demokraside çareler tükenmez hocam.Yani fena mı olurdu 4 6 ytl arasında ki dergilere para vereceğine internet üzerinden okusan değil mi?Gazete siteleride bu şekilde yapılıyor ama sadece gazetenin ilk sayfasınn resmi oluyor demek ki yasal değil mp3 paylaşımı gibi bişe olmuş buda zaten nette ne yasal ki

Son olarak Şu resme bir bakın ya dehşet bi hatunmuş http://imgs.zinio.com/playboy080.jpg

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngiltere Öğrenci Vizesi Aracı Kurumlara Kanmayın

Diğer ülkeleri bilemem ama,"Yok efendim İngiltere,Kanada vizesi çok zor kimseler alamıyor."dedikoduları tamamen bu vize danışmanlığı yapan dolandırıcıların uydurmasıymış bunu anlamış oldum.Başımdan geçen olayı aynen aktarıyorum.


Bir arkadaşım vasıtası ile İngiltere'ye gitmeyi planlıyordum.(öğrenci olarak gitmek en kolayı idi.)İnternetten ne gerekli ise araştırdım.Ama arkadaşımın ısrarları üzerine Hayat Rehberi(isim verdim ki sizde dolandırılmayın.)tanıdığına vize işlemlerimi yaptırdım desemde bi bok yapmadılar.Akmerkez karşısında lüks bir villada hizmet veren bu kurum işlemlerimi çok hızlı bir şekilde yapabileceğini sonucun 3 gün içerisinde alabileceklerini söyledi.700 tl para istedi.600 Tl verdim.(Pazarlık Sünnettir hesabı.)Belgeleri zaten internet üzerinde araştırmıştım konsolosluğun sitesinde Türkçe dil desteği var.Hepsini teslim ettim,yeminli tercümana ne varsa çevirtmişler.11 sayfalık vize başvurumu yapmışlar.Randevum alınmış buraya kadar her şey yolunda.
Vize evrakla…
2007 de ilk blog açtığımda ki heves olmasa da ara ara gaza geliyorum. Anlatmak istediğim pek çok şeyi yazmaya üşensem de videosunu çekip paylaşmayı çok istiyorum. twitter facebook çıktı blogculuk bozuldu düşüncesindeyim. Aslında çok özledim seni blogger :) sabah 9 akşam 9 küçük esnaflığa devam ettiğimden mütevettlik seninle ilişkimiz bitti. Ama bakarsın şans yüzüme güler de bi iş bulursam taslaklarımı düzenler beynimde ki örümcek ağı tutan cümlerler ellerimden sana dökülür..
Bu arada ilk açtığım blog google tarafından kapatılmış pek bi üzüldüm :(
Ona kızarak buradan devam etmeye isim,tema vs değiştirip yol almaya çalışacağım.
şuan deli gibi bu yazıya ne başlık yazsam diye düşünüyorum saat 02:49 olduğundan beyin gebertos oldu sanıyorum bulamadım bişi neyse mühim de değil zaten başlıkları sevmem  bilirsin :)
kal sağlıcakla.

Farmville Oyunu Hilesi ( fazla tarla bug )

Bir çok kişi Facebook FarmVille Hileleri adı altında arama yapıyor. Farm ville altını paraya dönüştürme, Farmville para hilesi, Farmville altın hilesi, Farmville ağaç hilesi, Farmville ev hilesi, Farmville hayvan hilesi, Farmville tarla hilesi, Farmville çok para kazanmak istiyorum gibi bir sürü arama mevcut. Elbette her oyunun hilesi vardır. Ama bu oyundaki amaç hem sizi facebooka bağlamak hemde paypal aracılıgı ise sizden para koparmak.,Ama oyunun bir bug yani açığı bulundu tespit edilmeden hemen kullanmanızı tavsiye ediyorum :D


Bu bug sayesinde farmvillede tarlanız içinde fazla tarla yapabilir veya tarla alanı dışına ağaç yada tarla yapabilirsiniz. bu sizin el çabukluğunuza bağlı.
ben mozilla ile yaptım sorunsuz

2- Cheat Engine 5.5 Programına İhtiyacınız var.
Burdan : http://www.heijnen1.demon.nl/CheatEngine56.exe
İndirebilirsiniz.

3- Aplle Safari İnternet Tarayısını Açınız Ve Farmville giriş yapınız.

4- Cheat Engine 5.5 Programını Açınız. Safariden giriş yapın. '4 bytes'yazan
Kısm…