Ana içeriğe atla

[Bim Değil Mim hemşerim Mim]Bi Gün Yine Blogluyordum…

Mustafa sağolsun mim pası atmış post atmamak olmazdı... =) Benim bazen aklıma bir kaç mim konusu geliyor ama üşeniyorum yaymaya =)

Mim konumuz: “Bir gün yine tam bloga bir şeyler yazarken başına bir şey geliyor ve yazıyı yazamıyorsun. Nedir seni yazını yazmaktan alıkoyan bu şey?”

Bu aralar sıkça başımı arıtan hadiselerden birisidie aslında bu yazamamak.Birşeyin engel olması.Geçen 14 şubat maceramı tazesi ile yazıyorken sanırım 30 dakika boyunca durmadan yazdım hiç bir detayı atlamadan.Sonra bi sigara molası verdim o arada kız kardeşim daha evlenmemiş sevgilim beni terketmemişti...Ve ya dedim benim hatunu arım konuşum ee tabi kronik kavgamızı telefonda devam ettirirken kız kardeşimde firefox u yanıt vermiyor dedirtene kadar delirtmiş =) Bi döndüm laptopu kapatmış hemen açtım kaydetmiştir ümidi ile ama :( Evlat acısı gibi koymuştu heyacanım içimde patlamıştı..

Neyse ikinci olarak da malum kız kardeşim evleneli pek zaman geçmedi üzerinden hdd kardeşimin resimleri videoları ile dolu olduğundan annem ikide bir :'oğlum canım gülüm aç şu böcükümün resimlerini çok özledim ' diyerek damardan girip zamanlı zamansız bilgisayarımı gasp ediyor ya tam yazı planlıyorum yada tam yazarken basılıyorum =) Ana yüreği işte diyerek çekiliyorum geldiğimde ise başka işlerle boğuşup unutuyorum yazacağım konuyu...

Efendim benim aklıma gelenler bunlar tekrar mim yolladığı için Mustafa Öztürk'e teşekkürler...Ben de adet yerini bulsun diyerek aldığım mim pasına orta açıyorum bakalım kimler post atıcak =)
Öncelikle tabiki GoogleBoy,ardından blogumun ilk takipçisi  BloggErdal, son olarak severek okuduğum Esther'e orta açıyorum

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngiltere Öğrenci Vizesi Aracı Kurumlara Kanmayın

Diğer ülkeleri bilemem ama,"Yok efendim İngiltere,Kanada vizesi çok zor kimseler alamıyor."dedikoduları tamamen bu vize danışmanlığı yapan dolandırıcıların uydurmasıymış bunu anlamış oldum.Başımdan geçen olayı aynen aktarıyorum.


Bir arkadaşım vasıtası ile İngiltere'ye gitmeyi planlıyordum.(öğrenci olarak gitmek en kolayı idi.)İnternetten ne gerekli ise araştırdım.Ama arkadaşımın ısrarları üzerine Hayat Rehberi(isim verdim ki sizde dolandırılmayın.)tanıdığına vize işlemlerimi yaptırdım desemde bi bok yapmadılar.Akmerkez karşısında lüks bir villada hizmet veren bu kurum işlemlerimi çok hızlı bir şekilde yapabileceğini sonucun 3 gün içerisinde alabileceklerini söyledi.700 tl para istedi.600 Tl verdim.(Pazarlık Sünnettir hesabı.)Belgeleri zaten internet üzerinde araştırmıştım konsolosluğun sitesinde Türkçe dil desteği var.Hepsini teslim ettim,yeminli tercümana ne varsa çevirtmişler.11 sayfalık vize başvurumu yapmışlar.Randevum alınmış buraya kadar her şey yolunda.
Vize evrakla…
2007 de ilk blog açtığımda ki heves olmasa da ara ara gaza geliyorum. Anlatmak istediğim pek çok şeyi yazmaya üşensem de videosunu çekip paylaşmayı çok istiyorum. twitter facebook çıktı blogculuk bozuldu düşüncesindeyim. Aslında çok özledim seni blogger :) sabah 9 akşam 9 küçük esnaflığa devam ettiğimden mütevettlik seninle ilişkimiz bitti. Ama bakarsın şans yüzüme güler de bi iş bulursam taslaklarımı düzenler beynimde ki örümcek ağı tutan cümlerler ellerimden sana dökülür..
Bu arada ilk açtığım blog google tarafından kapatılmış pek bi üzüldüm :(
Ona kızarak buradan devam etmeye isim,tema vs değiştirip yol almaya çalışacağım.
şuan deli gibi bu yazıya ne başlık yazsam diye düşünüyorum saat 02:49 olduğundan beyin gebertos oldu sanıyorum bulamadım bişi neyse mühim de değil zaten başlıkları sevmem  bilirsin :)
kal sağlıcakla.

Farmville Oyunu Hilesi ( fazla tarla bug )

Bir çok kişi Facebook FarmVille Hileleri adı altında arama yapıyor. Farm ville altını paraya dönüştürme, Farmville para hilesi, Farmville altın hilesi, Farmville ağaç hilesi, Farmville ev hilesi, Farmville hayvan hilesi, Farmville tarla hilesi, Farmville çok para kazanmak istiyorum gibi bir sürü arama mevcut. Elbette her oyunun hilesi vardır. Ama bu oyundaki amaç hem sizi facebooka bağlamak hemde paypal aracılıgı ise sizden para koparmak.,Ama oyunun bir bug yani açığı bulundu tespit edilmeden hemen kullanmanızı tavsiye ediyorum :D


Bu bug sayesinde farmvillede tarlanız içinde fazla tarla yapabilir veya tarla alanı dışına ağaç yada tarla yapabilirsiniz. bu sizin el çabukluğunuza bağlı.
ben mozilla ile yaptım sorunsuz

2- Cheat Engine 5.5 Programına İhtiyacınız var.
Burdan : http://www.heijnen1.demon.nl/CheatEngine56.exe
İndirebilirsiniz.

3- Aplle Safari İnternet Tarayısını Açınız Ve Farmville giriş yapınız.

4- Cheat Engine 5.5 Programını Açınız. Safariden giriş yapın. '4 bytes'yazan
Kısm…