Ana içeriğe atla

Ücretsiz Work & Travel ! Son Başvuru 1 Nisan !

Bu yaz düşündüğüm bir olay lakin seviyem bir hayli düşük work&travel için.. ingilizce altyazılı filmler izleyerek kendime işkence ediyorum ama buna değer kapıyorum bi kaç şey..Work & Travel nedir zaten biliyorsunuz bunu sağlayan şirketlere belli bir mebla domalma gereğini ortadan kaldırıcak bir yarışma yapmışlar...Şahsen böyle şeyleri pek sevmem fakat yine de tanıtmakta fayda olacağını düşündüm =) Böyle deli gibi kasmaktansa verir parasını paşa paşa gider gelirim =P
Kısaca ;


Daha önce 5 yazarını campusa ile Amerika'ya yollayan SaüSözlük şimdi de Eduyork işbirliği ile 2 yazarını tamamen ücretsiz, 3 yazarını da %50 indirimli olarak Work & Travel programı kapsamında Amerika'ya yolluyor !

Yapman gerekenler sadece ; 1 Nisan'a kadar saüsözlük.com'a üye olup wat@sausozluk.com ' a sözlükteki üye adın,gerçek isim ve soyisim,telefon numarası ve okuduğun üniversiteyi belirten maili yollayıp, 10 Nisan'a kadar en çok entry'i girmen.
DETAYLAR : http://sausozluk.com/t/ucretsiz-work-and-travel.html

'Zaten Kazanamam' Endişesi ;

Bu endişe sayesinde bir yazarımız sadece 30 entry ile campusa ile uçak parası dahil Amerika'ya gidiş hakkı kazandı.Yapman gereken sadece 10 gün boyunca sözlük formatı dahilinde en fazla entry'i girmek olacak.

Yorumlar

  1. çok fazla work and travel mağdurunun olması yeni gidecek öğrencileri korkutuyor.

    YanıtlaSil
  2. aslında bu giden öğrencinin şansına da çok bağlı bir durum olumsuzluklar yaşayıp yaşamaması...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngiltere Öğrenci Vizesi Aracı Kurumlara Kanmayın

Diğer ülkeleri bilemem ama,"Yok efendim İngiltere,Kanada vizesi çok zor kimseler alamıyor."dedikoduları tamamen bu vize danışmanlığı yapan dolandırıcıların uydurmasıymış bunu anlamış oldum.Başımdan geçen olayı aynen aktarıyorum.


Bir arkadaşım vasıtası ile İngiltere'ye gitmeyi planlıyordum.(öğrenci olarak gitmek en kolayı idi.)İnternetten ne gerekli ise araştırdım.Ama arkadaşımın ısrarları üzerine Hayat Rehberi(isim verdim ki sizde dolandırılmayın.)tanıdığına vize işlemlerimi yaptırdım desemde bi bok yapmadılar.Akmerkez karşısında lüks bir villada hizmet veren bu kurum işlemlerimi çok hızlı bir şekilde yapabileceğini sonucun 3 gün içerisinde alabileceklerini söyledi.700 tl para istedi.600 Tl verdim.(Pazarlık Sünnettir hesabı.)Belgeleri zaten internet üzerinde araştırmıştım konsolosluğun sitesinde Türkçe dil desteği var.Hepsini teslim ettim,yeminli tercümana ne varsa çevirtmişler.11 sayfalık vize başvurumu yapmışlar.Randevum alınmış buraya kadar her şey yolunda.
Vize evrakla…
2007 de ilk blog açtığımda ki heves olmasa da ara ara gaza geliyorum. Anlatmak istediğim pek çok şeyi yazmaya üşensem de videosunu çekip paylaşmayı çok istiyorum. twitter facebook çıktı blogculuk bozuldu düşüncesindeyim. Aslında çok özledim seni blogger :) sabah 9 akşam 9 küçük esnaflığa devam ettiğimden mütevettlik seninle ilişkimiz bitti. Ama bakarsın şans yüzüme güler de bi iş bulursam taslaklarımı düzenler beynimde ki örümcek ağı tutan cümlerler ellerimden sana dökülür..
Bu arada ilk açtığım blog google tarafından kapatılmış pek bi üzüldüm :(
Ona kızarak buradan devam etmeye isim,tema vs değiştirip yol almaya çalışacağım.
şuan deli gibi bu yazıya ne başlık yazsam diye düşünüyorum saat 02:49 olduğundan beyin gebertos oldu sanıyorum bulamadım bişi neyse mühim de değil zaten başlıkları sevmem  bilirsin :)
kal sağlıcakla.

Farmville Oyunu Hilesi ( fazla tarla bug )

Bir çok kişi Facebook FarmVille Hileleri adı altında arama yapıyor. Farm ville altını paraya dönüştürme, Farmville para hilesi, Farmville altın hilesi, Farmville ağaç hilesi, Farmville ev hilesi, Farmville hayvan hilesi, Farmville tarla hilesi, Farmville çok para kazanmak istiyorum gibi bir sürü arama mevcut. Elbette her oyunun hilesi vardır. Ama bu oyundaki amaç hem sizi facebooka bağlamak hemde paypal aracılıgı ise sizden para koparmak.,Ama oyunun bir bug yani açığı bulundu tespit edilmeden hemen kullanmanızı tavsiye ediyorum :D


Bu bug sayesinde farmvillede tarlanız içinde fazla tarla yapabilir veya tarla alanı dışına ağaç yada tarla yapabilirsiniz. bu sizin el çabukluğunuza bağlı.
ben mozilla ile yaptım sorunsuz

2- Cheat Engine 5.5 Programına İhtiyacınız var.
Burdan : http://www.heijnen1.demon.nl/CheatEngine56.exe
İndirebilirsiniz.

3- Aplle Safari İnternet Tarayısını Açınız Ve Farmville giriş yapınız.

4- Cheat Engine 5.5 Programını Açınız. Safariden giriş yapın. '4 bytes'yazan
Kısm…