Ana içeriğe atla

Araba kullanırken makyaj yapan kadın

Epeydir yazamıyorum günlüğüme babamın yanına dükkana gidiyorum ve rutin işten eve, evden işe hayatından nefret ediyorum :( Ve her sabah işe giderken kırmızı ışıklarda çoğunlukla olmakla birlikte bayan sürücü veya yolcuların makyaj yaptıklarına şahit oluyorum.Ve bu konu hakkında atıp tutmak istiyorum.
Öncelikle bilmeliyiz ki bu arabanın dikiz aynasına bakıp ruj sürmeye çalışan iş kadını muhtemelen sabah 5 dakika sonra kalkıcam sendromunu henüz atlatamamış kişidir.Son derece tehlikelidir.Trafik canavarı olmasını tartışmıyorum bile ama uykusuz sinirli ve agresif olması trafiği katletme hakkını şahsına vermez değil mi?Şahsı tavsiyem yolda bu tarife uyan bir bayan görürseniz acilen uzaklaşın ve 911 i arayın :)
Şimdi bir kaç madde ile araba kullanırken makyaj yapma önerileri vermeliyim ;
  • Siz ki istanbul gibi bir trafik sıkıntısının ve kazaların yaşandığı şehirde cesaret edip araba kullanırken müziğin ritmine kapılan yanda ki arkadaşınızın uyumasına izin vermeyerek makyaj işlemine başlayabilrsiniz.
  • Bu işlem biraz zor olabilir şahsen benim gibi bi arkadaşınız varsa yapmanız gereken camı açmak ve müziğin sesini köklemek olmalı ki eleman uyanıp sağa sola göz kulak olsun :)
  • Evet başlıyoruz herşey hazır aynalar tamam mazemeler okeyto çıkardık nevaleyi şimdi napıcaz ?
  • Sakince uygun vitese geçip gazı rolanti şekilde köklemek ve orta şeritde seyir halinde önce sağa sonra sola bakılır taksici minübüs otobüs yoksa sür biraz ruj allık far sürme ne bilim anlamam ne sürülcenden ama yap bişeler ve elini çabuk tut :) 
 Diyeceğimi sanmayın kesinlikle zaman canınızdan ve başkalarının canından daha önemli olamaz işinize 5 10 belki 30 dakika geç gidin ama bu tür adranelin yarışlarına katılmayın.Hayır abi ben vitesi debriyajı ayarlarım dikizden arkama sağa sola bakar trafiğe akarım makyajımıda yaparım diyorsun biliyorum ama şu bir gerçek ki hem araba kullanıp hem makyaj yapabilen kadın çok becerikli ve ilgi çekici geliyor diğer şöförlerimize :) Siz çarpmasanız bile arkanızda ki sizi izlerken duru güzelliğinize dalıp arabaya bodoslama da dalabilir :P

*Dip Not : Sakın resimde ki gibi ben arabamı sağa çeker kaputa çıplak ayağımı koyar ojemi minicik ayak parmaklarıma sürerim diye bir hevese kapılmayın sonunuz hiç iç açıcı olmaz

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngiltere Öğrenci Vizesi Aracı Kurumlara Kanmayın

Diğer ülkeleri bilemem ama,"Yok efendim İngiltere,Kanada vizesi çok zor kimseler alamıyor."dedikoduları tamamen bu vize danışmanlığı yapan dolandırıcıların uydurmasıymış bunu anlamış oldum.Başımdan geçen olayı aynen aktarıyorum.


Bir arkadaşım vasıtası ile İngiltere'ye gitmeyi planlıyordum.(öğrenci olarak gitmek en kolayı idi.)İnternetten ne gerekli ise araştırdım.Ama arkadaşımın ısrarları üzerine Hayat Rehberi(isim verdim ki sizde dolandırılmayın.)tanıdığına vize işlemlerimi yaptırdım desemde bi bok yapmadılar.Akmerkez karşısında lüks bir villada hizmet veren bu kurum işlemlerimi çok hızlı bir şekilde yapabileceğini sonucun 3 gün içerisinde alabileceklerini söyledi.700 tl para istedi.600 Tl verdim.(Pazarlık Sünnettir hesabı.)Belgeleri zaten internet üzerinde araştırmıştım konsolosluğun sitesinde Türkçe dil desteği var.Hepsini teslim ettim,yeminli tercümana ne varsa çevirtmişler.11 sayfalık vize başvurumu yapmışlar.Randevum alınmış buraya kadar her şey yolunda.
Vize evrakla…
2007 de ilk blog açtığımda ki heves olmasa da ara ara gaza geliyorum. Anlatmak istediğim pek çok şeyi yazmaya üşensem de videosunu çekip paylaşmayı çok istiyorum. twitter facebook çıktı blogculuk bozuldu düşüncesindeyim. Aslında çok özledim seni blogger :) sabah 9 akşam 9 küçük esnaflığa devam ettiğimden mütevettlik seninle ilişkimiz bitti. Ama bakarsın şans yüzüme güler de bi iş bulursam taslaklarımı düzenler beynimde ki örümcek ağı tutan cümlerler ellerimden sana dökülür..
Bu arada ilk açtığım blog google tarafından kapatılmış pek bi üzüldüm :(
Ona kızarak buradan devam etmeye isim,tema vs değiştirip yol almaya çalışacağım.
şuan deli gibi bu yazıya ne başlık yazsam diye düşünüyorum saat 02:49 olduğundan beyin gebertos oldu sanıyorum bulamadım bişi neyse mühim de değil zaten başlıkları sevmem  bilirsin :)
kal sağlıcakla.

Farmville Oyunu Hilesi ( fazla tarla bug )

Bir çok kişi Facebook FarmVille Hileleri adı altında arama yapıyor. Farm ville altını paraya dönüştürme, Farmville para hilesi, Farmville altın hilesi, Farmville ağaç hilesi, Farmville ev hilesi, Farmville hayvan hilesi, Farmville tarla hilesi, Farmville çok para kazanmak istiyorum gibi bir sürü arama mevcut. Elbette her oyunun hilesi vardır. Ama bu oyundaki amaç hem sizi facebooka bağlamak hemde paypal aracılıgı ise sizden para koparmak.,Ama oyunun bir bug yani açığı bulundu tespit edilmeden hemen kullanmanızı tavsiye ediyorum :D


Bu bug sayesinde farmvillede tarlanız içinde fazla tarla yapabilir veya tarla alanı dışına ağaç yada tarla yapabilirsiniz. bu sizin el çabukluğunuza bağlı.
ben mozilla ile yaptım sorunsuz

2- Cheat Engine 5.5 Programına İhtiyacınız var.
Burdan : http://www.heijnen1.demon.nl/CheatEngine56.exe
İndirebilirsiniz.

3- Aplle Safari İnternet Tarayısını Açınız Ve Farmville giriş yapınız.

4- Cheat Engine 5.5 Programını Açınız. Safariden giriş yapın. '4 bytes'yazan
Kısm…